
Гриф прямий для станової тяги хромований Олімпійський Texas Deadlift Bar LiveUp LP8371 довжина 2,3 м гриф o50мм хром-чорний
14 943 ₴
12 850,98 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LP8371
Опис
Texas Deadlift Bar LiveUp - прямий гриф для станової тяги, який використовується на змаганнях Глобального альянсу пауерліфтингу (GPA) і Міжнародної організації пауерліфтингу (IPO), а також багатьох інших федерацій.
Бар виготовлено з міцної легованої сталі, жаростійкого матеріалу, не схильного до корозії. Довжина і вага відповідають стандартам для грифів Texas Deadlift. Конструкція грифа цільна, без болтів у втулках. Обертання забезпечують 6 підшипників високої якості. Латунні втулки покриті твердим хромом для продовження терміну служби снаряда. Руків'я завдовжки 1420±,2 мм має покриття з чорної кераміки. Товщина накатки 1,5 мм, візерунок насічки шириною 810 мм - вулканічні жили. Техаський гриф витримує навантаження до 900 кг, міцність на розрив &ge, 190 тис. PSI.
Призначення
Техаський гриф призначений для виконання станової тяги. Довгий снаряд має кращу, порівняно зі стандартним, гнучкість, що дає змогу легше відривати вагу від підлоги. Накатка і довжина руків'я забезпечують більш міцне і зручне положення рук, що впливає на механіку виконання вправ. Використовується в кросфіті та пауерліфтингу, для професійних і аматорських тренувань.
Переваги:
- Гриф виготовлений з міцної легованої сталі.
- Довге руків'я з покриттям із чорної кераміки для зручного хвата.
- Граничне навантаження 900 кг, міцність на розрив &ge, 190 тис. PSI.
| Характеристики | Значения |
|---|---|
| Вага | 20 +0,2%-0,1кг |
| Довжина | 2300±2,0 мм |
| Діаметр ручки | 27±0,1 мм |
| Навантажувальний діаметр гільзи | 50-0,2 мм |
| Тип накатки | стандарт IPF |
| Візерунок накатки | Вулканічні жили |
| Розмір накатки | 1,5 мм |
| Довжина валу | 1420±2 мм |
| Ширина плечей | 65±0,5 мм |
| Навантажувальна довжина рукава | 375±0,5 мм |
| Матеріал | Легована сталь |
| Обробка поверхні ручки | Чорна кераміка |
| Обробка поверхні навантажувального рукава | Твердий хром |
| Обертання рукава | Втулка*6 |
| Перевірено | 2000 фунтів |
| Міцність на розрив | ? 190k PSI |
| Гарантія | 3 роки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 12 850,98 ₴









