🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📦 Плити настільні для кухні переносні Suntera SP-1930 черная, Настільні плити для кухні IA-99
- 🔘 Тип керування Поворотні перемикачі
- 🔘 Потужність плити, кВт 1
- 🔘 Кількість конфорок 1
- 🔘 Додаткові характеристики Для дому
- 🔘 Тип Електрична
- 🔘 Країна-виробник товару Китай

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴








