
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський W-подібний LiveUp LP8053 довжина 1,2м o50мм хром
3 281 ₴
2 690,42 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LP8053
Опис
Гриф для штанги Олімпійський 4 Olympic Curl Bar від LiveUp - якісний спортивний снаряд W-подібної форми, що дає змогу знизити тиск на суглоби атлета. Гриф виготовлений з міцної вуглецевої сталі з високим показником жорсткості та стійкістю до корозії. Метал оброблений гальванічним методом, має помірну еластичність і хорошу міцність. Подвійна насічка на руків'ї грифа збільшує тертя і покращує хват рукою. Конструкція з двома роликовими штифтами і латунними втулками плавно обертається, даючи змогу врівноважити центр ваги в навантажувальних дисках. Використовувати гриф для вільних силових тренувань можна в залі або вдома.
Призначення
W-подібний Олімпійський гриф використовується для виконання вправ, спрямованих на тренування біцепса і трицепса. Особлива форма конструкції значно знижує навантаження на зап'ястя і зменшує ризик травми під час вправи на трицепс. Снаряд використовується під час занять кросфітом і пауерліфтером. Тренування з W-подібним грифом є важливою частиною підготовки бійців і єдиноборців.
Переваги:
- Дизайн накатки з подвійною насічкою забезпечує міцний і надійний хват.
- Конструкція згинального стрижня дає змогу знизити тиск на зап'ястя.
- Снаряд ідеально підходить для виконання вправ на біцепс і трицепс.
| Характеристики | Значения |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 1200 мм |
| Діаметр ручки | 28 мм |
| Навантажувальний діаметр гільзи | 50 мм |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Обробка поверхні ручки | Покриття |
| Обробка поверхні навантажувального рукава | Покриття |
| Перевірено | 500 фунтів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 690,42 ₴









